Fabuła

  Kilkanaście lat temu krąg badaczy w Idrisie eksperymentował na młodych Nefilim- łączono ich łańcuch genetyczny z łańcuchami Podziemnych. Dzięki temu mieli w przyszłości dysponować ich umiejętnościami i siłą. Eksperymenty prowadzili głównie na własnych potomkach lub Przyziemnych sierotach. Clave, które uznało ich poczynania za niehumanitarne, zabroniło naukowcom dalszego prowadzenia testów, a gdy się postawili- pozbawiono ich runów.
  Od tamtej pory minęło piętnaście lat. O sprawie zrobiło się znów głośno, kilku fanatyków poruszyło znów zapomniany temat... Bądź co bądź, Podziemni mają w sobie demoniczną krew, która krąży teraz w żyłach zapomnianych młodych Nocnych Łowców - z Clave i spoza niego- którzy powinni demony zabijać. Starsze pokolenia najznamienitszych rodów (Penhallow, Herondale, Lightwood, Morgenstern, Starkweather, Carstairs, Nightshade i kilka innych) postanowili wytępić "Skażonych" jak demony. Nazywają samych siebie Pełnokrwistymi.
  Wielu członków Clave nie popiera ich poczynań, ale też nie mogą powiedzieć, że się nie zgadzają. Cynthia Ravenscar, jedna z Pełnokrwistych, przypadkiem dowiedziała się, że jej syn też jest Skażonym. Nie udało jej się go uratować, po tragedii zmieniła stronę. Podała dane "celów" Pełnokrwistych Clave- Nocnych Łowców żyjących jako śmiertelnicy jak i tych będących członkami Clave. Dzięki temu udało się zebrać ich w jednym z najlepiej strzeżonych na świecie Instytutów w Salem, w stanie Oregon. Pod okiem przewodzących tamtejszemu Konklawe Verlaców mają odbyć specjalne szkolenie i nauczyć się samoobrony.
  Bronić się. Nie atakować. Przetrwać.


Załączam mapkę, bo nie wiem jak wiele osób jara się Ameryką tak jak ja i pisząc fan fictiony wpatruję się w atlas i robi rozpoznanie ;p ~Eller
http://thumbs.dreamstime.com/z/mapa-oregon-9637014.jpg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz